Çeşme Bosch Servisi

ÇEŞME BOSCH SERVİSİ


Yaşam alanlarımızın vazgeçilmez ürünleri Bosch marka beyaz eşya ve elektirikli ev aletleri cihazlarımızın bakım gereksinimlerinde, arıza yapması durumunda ve de monte monte ihitiyaçlarınızda Çeşme Bosch Servisi saha personelleri hizmetinizdedir.

Güzel ilimiz İzmir'in en gözde tatil beldelerinden olan Çeşme ilçemiz malum olarak yaz aylarında Türkiyenin her yerinden insanları misafir ediyor ve doğal olarak bizim de tüketici sayımız 10'a katlanıyor. Çeşme Bosch Servis ekipleri de bu doğrultuda ekip ve araç sayısını arttırarak arızalı cihazlara aynı gün müdahale ediyor. 


İzmir Çeşme Bosch Servisi

ALAÇATI BOSCH SERVİSİ

Çeşme'nin en yoğun bölgelerinden olan Alaçatı'ya gün aşırı servis sağlayan istasyonumuz ''Arızalar Huzurunuzu Kaçırmasın'' parolası ile 1 Yıl Garantili, Kredi Kartı ile Kapıda Ödeme imkanlı hizmet veriyor.
Bosch çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, klima ve ankastre cihazlarınıza yerinde tamir ve arıza tespiti yapan firmamız ekonomik çözümler ile Bosch Siemens Profilo tüketicilerinin tercih sebebi olmaya devam ediyor.


Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam9
Toplam Ziyaret10207
Yapılan Onarımlar
Yetkili Bosch Servisi
K.Kartı İle Ödeme
 Bosch Servis İzmir